Kim jesteśmy?

przesuń w dół

O Nas

Maxjob Sp. z o.o. to ogólnopolska agencja pracy o międzynarodowym zasięgu. Postawą naszej działalności jest leasing pracowniczy. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych, logistyce zasobów ludzkich, a także formalnościach kadrowo – podatkowych.

Dostarczamy pracowników zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych. Nasze doświadczenie, znajomość najnowszych narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, setki godzin szkoleniowych gwarantują Państwu wsparcie z obszaru HR na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z klientami z branż, takich jak: produkcja, przetwórstwo, usługi, logistyka, magazynowanie i budownictwo. 

Misją naszych działań jest rekrutacja ludzi dla ludzi.  Wierzymy, że dzięki sprawnej i profesjonalnej rekrutacji swoje cele osiągają zarówno przedsiębiorstwa, jak i pracownicy.

Priorytetem naszej firmy jest zapewnienie najwyższego poziomu usług. Świadczone przez nas usługi cechuje wysoka jakość, profesjonalizm oraz międzynarodowe standardy.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom stawianym przez naszych partnerów, mając na uwadze dobro naszych pracowników, każdorazowo podnosząc standard warunków współpracy. 

Chcemy aby nasi klienci mieli pewność, że zatrudnieni przez nas pracownicy będą wypełniać swoją pracę w sposób obowiązkowy i sumienny, tym samym tworząc atmosferę obustronnego zysku i rozwoju.

 

nasza misja

Skontaktuj się z nami!

  • +48 504 879 797 Rekrutacja
  • +48 514 518 637 Biuro
  • hr@maxjob.com.pl | biuro@maxjob.com.pl
Zadzwoń do nas
+48 514 518 637

Szkolna 10/9, Gdynia 81-363

2020 MaxJob. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button